Genel Forum Sitesi

ForumHarika forumlarına katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

İçindeki cümleyi söyle

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
İşleri halletmem 1 saatimi almadı. Anneannemin hep dediği gibi; "İş dediğin eşek yüküdür, çekersin biter."

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Oda arkadaşının en makbul olanı; en çok izin alıp gidenden sonra seni en fazla odanda yalnız bırakanıdır. Yazılı olmayan kural bu. :D

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Oda arkadaşının en makbul olanı; en çok izin alıp gidenden sonra seni en fazla odanda yalnız bırakanıdır. Yazılı olmayan kural bu. :D
Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır gibi oldu bu :D Bilirsin ben de severim söz uyarlamalarını.

• Like
Tepkiler: Nia
Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır gibi oldu bu :D Bilirsin ben de severim söz uyarlamalarını.
Farkında olmadan oldu ama. Cidden çok rahat bu şekilde. Tabi odada tek bırakılma nedeninin küslük vs olmaması lazım. Benim oda arkadaşım kocasıyla konuşuyor diye gidiyor. :D

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Farkında olmadan oldu ama. Cidden çok rahat bu şekilde. Tabi odada tek bırakılma nedeninin küslük vs olmaması lazım. Benim oda arkadaşım kocasıyla konuşuyor diye gidiyor. :D
Aslında hazır kocası varsa temelli gitse daha iyi değil mi? Ama parasını ödemeye devam etsin, yerine gelen olmasın. :D Geçen yine Einstein'ımdır...

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Aslında hazır kocası varsa temelli gitse daha iyi değil mi? Ama parasını ödemeye devam etsin, yerine gelen olmasın. :D Geçen yine Einstein'ımdır...
2 kişi öyle zaten. 1 bu var. Allah'ım sen sevenleri kavuştur kendim için demiyorum bak. :p

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
2 kişi öyle zaten. 1 bu var. Allah'ım sen sevenleri kavuştur kendim için demiyorum bak. :p
O ikisini bildiğimden gönderme yaptım zaten :D SMS atma huyları olmasa güzel yer aslında.

• Like
Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Şişşt sus. Ben iyi birisiyim. :p
Aksini mi söyledik ya? Sanki illegalist olarak yaptığımız şeyleri ifşa ettik burada? ashdajdggjahd :D Kişisel güvenliğine önem veriyor olabilirsin, ne var sanki bunda? :D

Güzel kıvırdım bence :p

• Like
Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Aksini mi söyledik ya? Sanki illegalist olarak yaptığımız şeyleri ifşa ettik burada? ashdajdggjahd :D Kişisel güvenliğine önem veriyor olabilirsin, ne var sanki bunda? :D

Güzel kıvırdım bence :p
Daha iyisi olana kadar en iyisi bu :p

Üst Alt