Genel Forum Sitesi

ForumHarika forumlarına katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

İkizler Genel Özellikleri

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Katılım
4 Nis 2023
Mesajlar
649
Tepkime puanı
109
Puanları
43
Konum
Sky
Web sitesi
İkizler (21 Mayıs -20 Haziran)
Yönetici Gezegeni:
Merkür

Grubu: Hava

Uğurlu günü: Çarşamba

Uğurlu sayısı: 5

Uğurlu taşı: Akik ve inci

Uğurlu renkleri: Sarı, grimavi, açık mavi

Uğurlu çiçekleri: Mimozo, çiğdem

Uğurlu kokuları: Gardenya, sümbül, yasemin

En belirgin özelliği: Sezgi

En büyük emeli: Yazarlık

En büyük hatası: Gevezelik

Zayıf noktaları: Tutarsızlık, egoistlik, umursamazlık

Aşkta uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Aslan, Terazi, Kova

Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Aslan, Terazi, Kova

Sekste uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay

İkizler burcu ünlüler: Adile Naşit, Bülent Ecevit, Tansu Çiller, Çetin Altan, Nilüfer, George Bush, J.Paul Sartre, Marilyn Monroe, Clint Eastwood, Tcıny Curtis, Che Guevera, John F. Kennedy, John Wayne, Thomas Mann, Erdal İnönü

GENEL ÖZELLİKLERİ​

Güneş, bu burca gıpta edilecek derecede zeka vermiştir. İkizler civa gibi yerinde duramaz. Değişken ve tahmin edilemeyen bir karakteri vardır. İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun ve çabuk hareket ederler. Aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Karşısındakileri ikna etmeyi becerir ve her şeyi formüle etmeyi bilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu gizlemeyi çok iyi başarırlar. Kişilikleri ve yaşam tarzları onların tek ifadesidir. Cazibeli, liderlik yeteneğine sahip, neşeli, gayretlerini endişeli ve sorunlu olduklarında bile kaybetmeyen iyimser insanlardır. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

İKİZLER KADINI​

İkizler burcu kadını hareketli, canlı, enerjik ve çekicidir. Fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. Tıpkı bu burcun erkeği gibi onu da anlamak kolay değildir, çünkü çift karakterli olmak gibi bir özelliği vardır. Özellikle seyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır. Bağımsızlığına çok düşkün olduğu için de evde oturup ailesiyle yetinecek bir kadın değildir. Meslek hayatında başarılı olmayı çok önemser. Zekası, tatlı dili ve neşesi sayesinde en erişilmez sanılan erkekleri bile kendine bağlayıp peşinden koşturabilir. İkili ilişkilerde oldukça fedakar ve iyi bir partnerdir.

İKİZLER ERKEĞİ​

Bu burcun erkeği kolay kolay ele geçen, bağlanan bir tip değildir. Neşeli, zeki, konuşkan, nazik, cana yakın bir insan olduğu için çok beğenilir. Eğer kıskanç bir yapınız varsa onunla yaşayacağınız ilişki sizi çok zorlayabilir. İnce zekası ve insanları kolayca anlayıvermesi sayesinde de herkese nasıl davranacağını bilir. Pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır. İkizler erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. Özgürlüğüne düşkündür, kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Duygusal anlamda fazla hassas değildir ve aşık olması zordur.
 
Reyyan Çevrimdışı

Reyyan

Harika Üye
Katılım
4 Haz 2024
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
türkiye
ikizler burcundan korunma derneği başkanıyım.
 
Üst Alt