Genel Forum Sitesi

ForumHarika forumlarına katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Furkan Yazıcıoğlu'ndan adaylık açıklaması

Metadora Çevrimdışı

Metadora

'Restless Soul'
Site Sahibi
Katılım
4 Nis 2023
Mesajlar
605
Tepkime puanı
81
Puanları
28
Konum
Sky
Web sitesi
Furkan Yazıcıoğlu'ndan adaylık açıklaması
Türkiye 14 Mayıs seçimlerine hazırlanırken siyasi partiler de vekil listelerini hazırlamaya devam ediyor. Partilerin milletvekili aday listelerini 9 Nisan'a kadar YSK'ya teslim etmeleri gerekiyor.

25 Mart'ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Fatih Furkan Yazıcıoğlu'nun CHP'den aday olacağı kulislerde konuşulmuşt

Yazıcıoğlu bugün yaptığı yazılı açıklama ile hiç bir siyasi partiden aday olmayacağını duyurd

Yazıcıoğlu açıklamasında, "Milletimizin babamın aziz hatirasina gösterdiği teveccühü heba etmeden, bu istikamet doğrultusunda önümüzdeki seçimlere ilişkin herhangi bir siyasi partiden milletvekilliği adaylık düşüncem olmadığını ve hakkimda çıkan adaylık haberlerinin gerceği yansıtmadığını belirtir; önümüzdeki seçimlerin memleketimiz ve büyük Türk Milletine hayirlar getirmesini dilerim." dedi.

odatv
 
Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Katılım
5 Nis 2023
Mesajlar
48
Tepkime puanı
24
Puanları
8
Konum
-
CHP'den aday olsa çok şaşırtıcı olurdu zaten. İyice izler birbirine karıştı, kimin eli kimin cebinde hiç belli değil. Artık sağ ve sol fraksiyonlar çok uç noktalarda olmadığı sürece bence kalmadı. Bugün DSP bile Cumhur ittifakına destek açıklamış, Bülent Ecevit'in kemikleri sızlamıştır.
 
Üst Alt