Genel Forum Sitesi

ForumHarika forumlarına katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Forumharika Kullanıcı Grupları Hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arakhne Çevrimdışı

Arakhne

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Forumharika Kullanıcı Grupları Hk

Aşağıda forumdaki kullanıcı grupları ve görevleri yer alacaktır. Herhangi bir değişiklik olması halinde konu düzenlenecektir.

Site Sahibi / Developer
Forumun yönetim ve işleyişinden @Bloody Moon (ben) sorumludur. Forumun yönetim ve işleyişine ek olarak teknik konulardaki işlerinden @Alex sorumludur. Yetki alanı ortaklıktan ötürü eş değerdir.
Bu kullanıcı grubu alıma kapalıdır.

Koordinatör

Kuruculardan sonra en yetkili kişidir. Forumdaki işleyişe yardımcı olur.
Tüm yönetim ekibinden sorumludur.
Bu kullanıcı grubuna yalnızca bir kişi alınacaktır.

Board Admin
Forumun işleyişi konusunda koordinatöre yardımcı olur. Bu kullanıcı grubuna ihtiyaç halinde 2 kişi alınabilir.

Süper Moderatör
Forumdaki konuları modere etme, forumda aktiflik olması için güncel konular paylaşma ve moderatörlerden sorumludur.
Bu kullanıcı grubuna ihtiyaca göre 2-3 kişi alınabilir.

Moderatör
Sorumlu olduğu kategorilerdeki konuları modere etme. Tekrar eden konular olursa rapor etme. Aktif olma, güncel konular açma.
Bu kullanıcı grubuna ihtiyaca göre 3-4 kişi alınabilir.

Duayen Üye
Forumda herkes tarafından sevilen, aktif ve foruma gönül vermiş emektar kişilere verilir.
Dolayısıyla başvuru yapılmaz.

Harika Üye
Foruma kaydolan her üyenin sahip olduğu kullanıcı grubudur. Aktiflik durumuna göre kullanıcı grubu değişebilir.
Reklam yapması ya da forumda huzur bozması halinde forumdan yasaklanır. (Banlı üye olur.)

Banlı Üye
Forumda reklam yapmak, huzur bozmak, forum yönetimindeki kişilere ya da forum üyelerine küfür, hakaret etmek gibi benzeri eylemler sonucu forumdan yasaklanan üyeler. Ban affı uygulaması olmadığı sürece bu gruba girmiş üyelerin banı kaldırılmaz.

Genel olarak tüm kullanıcı grupları için ForumHarika Genel Forum Kuralları geçerlidir.

✨Harika forumlar dilerim. ✨

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt